Do Biedroneczek zawitała ,,JESIEŃ”

Cały tydzień dzieci z grupy Biedroneczki poświęciły tematom związanym z darami jesieni. Dzieci chętnie opowiadały z jakimi rzeczami kojarzy im się jesień oraz jakie zmiany zachodzą w tym czasie w otaczającej nas przyrodzie. Biedroneczki chętnie korzystały z darów jesieni podczas rozmaitych zabaw edukacyjnych. W tym tygodniu uczyliśmy się również jak pracować zespołowo. Dzieci podzielone na małe grupy zgodnie współdziałały przy powierzonych im zadaniach. W naszej sali pojawiły się ozdoby związane z jesienią, a tablice przystroiły prace dzieci przedstawiające jeżyki, jesienne drzewka jak również wiewiórki. Rodzice oraz opiekunowie wraz z dziećmi przynosili do szkoły pomoce związane z jesienią. Dzięki nim mamy piękny jesienny kącik oraz jesienne pomoce do zabaw oraz nauki. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.

Wychowawczyni Agnieszka Adamajć

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.