Młodzi przyrodnicy po raz kolejny z wizytą w CEEiRJ w Szczecinku

Uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w zorganizowanych na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior  w Szczecinku zajęciach edukacyjnych. Z zainteresowaniem oglądali prezentację multimedialną o różnych gatunkach zwierząt żyjących w Polsce. Poznali zwierzęta znajdujące się pod ochroną. Rozpoznawali odgłosy zwierząt żyjących w lesie.  Zwiedzili sale tematyczne ekosystemów leśnych. Najbardziej podobała im się ekspozycja przyrodnicza pt. „Mieszkańcy Lasu”, która przedstawia  eksponaty zwierząt w leśnej scenerii. Atrakcyjne  materiały dydaktyczne pozwoliły dzieciom na utrwalenie zdobytej wiedzy przyrodniczej. Młodzi przyrodnicy po raz kolejny mogli rozwijać swoje zainteresowania poznając fascynujący świat zwierząt leśnych.

  Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.