Wyniki szkolnego konkursu na „Najładniejszy różaniec”

Konkurs na „Najładniejszy różaniec” został skierowany do przedszkolaków i uczniów kl. I-VIII. Celem konkursu było rozbudzenie umiłowania do modlitwy różańcowej, pobudzenie wyobraźni  i pomysłowość u adresatów konkursu.  Adresaci konkursu okazali się bardzo pomysłowi, wykonali różańce z różnych materiałów  takich jak: guziki, orzechy włoskie, kasztany, muszelki, koraliki, bibuła, dzika róża, guma do żucia. Oceniając prace brano pod uwagę wkład pracy, pomysłowość i estetykę wykonania oraz poprawność wykonania różańca. W tym roku największe brawa należą się klasie I, gdyż uczniowie tej klasy wykonali najwięcej różańców, które okazały się wyjątkowo piękne.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Pola Sepioło kl. I

II miejsce – Julia Bakuła kl. I, Nikola Jeż kl. I

III miejsce – Oliwier Szewczyk kl. III.

Wyróżnione różańce: Lena Jarosz kl. I, Gabriel Burdziak kl. I, Julka Włoch kl. I, Lena Czerepaniak kl. I, Szymon Pieczarski  kl. I, Paulina Płóciennik kl. II, Amanda Rudzka OP, Franciszek Sikorzyński OP.

Wystawa wszystkich prac konkursowych została wyeksponowana przez organizatora konkursu na holu górnym .

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów  w konkursach .

Organizator konkursu: Aneta Robak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.