Dzień Postaci z Bajek w przedszkolu

We wtorek 5-go listopada dzieci z oddziału przedszkolnego przeniosły się w świat bajek. Aby uczcić Dzień Postaci z Bajek wszystkie przedszkolaki spotkały się w jednej sali. Dzień rozpoczął się od słuchania wszystkim znanej bajki o Czerwonym Kapturku. Czytanie bajek ma bardzo duży wpływ na rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dziecka, a zarazem jest to atrakcyjny sposób na spędzenie czasu. Dla dzieci zostały przygotowane bajkowe zagadki, z którymi poradzili sobie doskonale. Okazało się, że nasze przedszkolaki to prawdziwi znawcy bajek. Tego dnia dla dzieci została przygotowana niespodzianka w postaci zdjęć. Dzieci na chwilę mogły stać się wybrana postacią z bajki. Towarzyszyli nam czarodziejka, czarodziej jak również Jaś i Małgosia. Wszyscy chętnie brali udział w zdjęciach. Na koniec dzieci wykonały czapki czarodzieje, każde według własnego pomysłu. Nie zapominajmy, że wartość bajek jest nie do przecenienia.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.