Klasa pierwsza z wizytą w CEEiRJ w Szczecinku

Uczniowie klasy pierwszej po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych zorganizowanych na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior  w Szczecinku. Brali udział w ciekawych zajęciach dotyczących ochrony środowiska w formie wykładu połączonego z prezentacją multimedialną. Poznali właściwości różnorodnych substancji i surowców. Uczniów zaciekawiła  prezentacja multimedialna o szkodliwości plastiku i folii dla środowiska. Dowiedzieli się dlaczego należy chronić wodę w morzach i oceanach przed plastikowymi zanieczyszczeniami. Odpowiadali na pytania dotyczące zasad segregacji odpadów oraz pozyskiwania surowców wtórnych. Udział w zajęciach pozwolił uczniom pogłębić zainteresowania przyrodnicze w zakresie ochrony środowiska oraz zainspirował do dalszego poznawania przyrody.

Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.