Udział uczniów klas I-III w akcji „Z odblaskiem bezpieczniej”

Dnia 5 listopada wszyscy uczniowie klas I-III uczestniczyli w corocznie organizowanej w kinie „Wolność” w Szczecinku akcji „Z odblaskiem bezpieczniej”. Organizatorzy akcji, czyli Szczecinecka Straż Miejska w doskonały sposób zachęcają młodszych uczestników ruchu drogowego do bezpiecznego poruszania się po drodze. Prezentowane na scenie wiersze, piosenki i tańce przykuwają uwagę każdego dziecka i  zachęcają do wspólnej zabawy. Motywem przewodnim każdego spotkania są oczywiście znaczki odblaskowe a finałem całej akcji humorystycznie zorganizowany pokaz mody odblaskowej. Każdy uczeń tego dnia, uśmiechnięty i zadowolony,  wraca do domu oczywiście z  widocznym znaczkiem odblaskowym. Cieszymy się bardzo, że rok w rok współpraca nasza ze Strażą Miejską w Szczecinku przebiega tak owocnie i zawsze możemy liczyć na ich pomoc. 

Wychowawcy klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.