Z wizytą w kinie „Wolność” na spektaklu „Shrek –baśń o tolerancji”

Uczniowie klasy II i III,  w dniu 18 listopada, uczestniczyli w długo wyczekiwanym przez siebie, spektaklu teatralnym pt. „Shrek – baśń o tolerancji”.  Po raz kolejny, najmłodsi odbiorcy spektaklu mogli podziwiać wspaniałą grę aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu, którzy przenieśli widzów do krainy zamieszkałej przez wspaniałego zielonego ludka. Bohater ten przypomniał wszystkim najważniejsze wartości w naszym życiu, takie jak miłość, przyjaźń, tolerancja. Uzmysłowił każdemu odbiorcy, że nie strój i wygląd jest najważniejszy tylko to co w sobie mamy.  Aktorzy w sposób doskonały w całą akcję spektaklu wplątali aktualne teleturnieje, które przekonały nas, jak bardzo  nasi mali uczniowie  uwielbiają przeróżne guizy i gry telewizyjne.

Wychowawczynie klasy II i III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.