Uczniowie klas I-III obchodzili Święto Pluszowego Misia

Tradycją w naszej szkole jest, ze 25 listopada uczniowie klas I-III obchodzą Dzień Pluszowego Misia. Tak było również tym razem. Już od samego rana na korytarzu szkolnym pojawiły się dzieci trzymające w rękach swoje ukochane pluszowe misie oraz inne pluszowe zabawki. Pluszaki, które są symbolem dobra, miłości, łagodności, ciepła i opiekuńczości były przytulane przez cały dzień. Dzieci oglądały nawzajem swoje pluszaczki, wymyślały z nimi różne zabawy. Nic dziwnego, przecież pluszowe zabawki, a przede wszystkim misie są przez nas bardzo chętnie wybierane jako zabawki ,, przytulanki”. Dzień Pluszowego Misia był przez nas bardzo celebrowany. Aby jeszcze bardziej przypomnieć naszym uczniom jak wspaniale jest spędzać czas bawiąc się, uczniowie mieli okazję przez wszystkie przerwy bawić się różnorodnymi zabawkami na korytarzu szkolnym. Kreatywność naszych uczniów podczas zabawy była ogromna. Powstawały wspaniałe budowle z klocków, widać było ułożone tory kolejowe, po których jeździły pociągi. Dziewczynki zrobiły domki dla lalek, układały puzzle. Uśmiech na twarzach naszych wspaniałych uczniów gościł przez cały czas. I jak tu nie świętować tego sympatycznego dnia???

Wychowawczynie klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.