Lekcja biblioteczna – spotkanie uczniów klasy II i III z Kubusiem Puchatkiem

W Dniu  Święta Pluszowego Misia uczniowie klasy drugiej i trzeciej przybyli do biblioteki, aby przeżyć przygody Kubusia Puchatka i Jego przyjaciół. Dzieci z ogromną uwagą wysłuchały czytanego przez panią bibliotekarkę fragmentu opowiadania o mieszkańcach Stumilowego Lasu. Bardzo spodobała Im się treść opowiadania. Przeczytany fragment zainspirował uczniów do samodzielnego przeczytania całej opowieści. Spotkanie było bardzo sympatyczne i wesołe. Cieszy fakt, że nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą. Bez problemu rozwiązali test na temat życia niedźwiedzi. Na zakończenie spotkania, opiekun Spółdzielni Uczniowskiej  ,,Grosik” poczęstowała dzieci smakowitymi lizaczkami. Lekcja biblioteczna wywołała dużą radość u dzieci, na nowo pobudziła ich zainteresowanie czytelnicze  i  była jednym z punktów obchodów Dnia Pluszowego Misia.

Wychowawczynie klasy II i III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.