Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Jak co roku w naszym przedszkolu obchodzimy  w listopadzie „Dzień Pluszowego Misia”. Tego dnia każde dziecko przyszło  do przedszkola ze swoim małym lub dużym misiem. W tym roku rozpoczęliśmy zabawę od powitania wszystkich przedszkolaków i misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach i obejrzeliśmy bajkę „ Masza i niedźwiedź”. Dzieci próbowały misiowego smakołyku czyli słodkiego miodku oraz wykonały prace plastyczno – techniczne ( układały misiowe puzzle,  malowały plasteliną po śladzie). W tym dniu odwiedziliśmy  Bibliotekę Publiczną, gdzie pani bibliotekarka przeczytała nam bajkę o Kubusiu Puchatku.  Dzień ten, dzięki pani dyrektor  zakończyliśmy słodką czekoladką w kształcie misia. Dziękujemy.

 Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.