Niezwykłe wydarzenie- Cyrk Luna w naszej szkole!

Poniedziałkowy poranek dostarczył uczniom  i nie tylko… bo również nauczycielom niezwykłych wrażeń. Do naszej szkoły przybył Cyrk ,,Luna”, który przedstawił bardzo widowiskowy program. Był żywy wąż, kotek- groźna czarna pantera oraz duży słoń, który wyglądał jak żywy, wykonywał różne sztuczki i tańczył w rytm muzyki. Słonik Jambo zdecydowanie podbił serca publiczności. Nie mogło oczywiście zabraknąć Klowna, którego żartobliwe pokazy powodowały szczery śmiech i aplauzy Było wiele pokazów akrobatycznych z szarfami, linami, jazda na rowerze i wiele ćwiczeń zręcznościowych. Nasze dzieci wykazywały ogromną odwagę, zręczność i siłę biorąc czynny udział w pokazach cyrkowych. Każdy chciał wyczarować magiczną piłeczkę, pojeździć na miniaturowym rowerze, czy też pożonglować.  Oczywiście za swój występ były nagradzane  upominkami. Występ Cyrku Luna dostarczył nam wiele radości. Na sali słychać było gromki śmiech, okrzyki a także odgłosy niepewności, kiedy do uczniów zbliżała się akrobatka z pytonem tygrysim, którego dzieci mogły pogłaskać i czyniły to bardzo chętnie. Bardzo szybko oswoiły się z żywym wężem i z wielką ochotą pozowały z nim do zdjęć. Wszyscy bawili się wspaniale, natomiast artyści nieustannie nagradzani byli gromkimi brawami. Występ wszystkim bardzo się podobał, o czym świadczy fakt, że po zakończeniu programu zdecydowana większość naszych milusińskich stwierdziła, ze w przyszłości chcą zostać ,,cyrkowcami”.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.