Ostatkowy zawrót głowy

Taniec, śpiew i wszechobecna radość panowały dzisiaj w naszej szkole podczas andrzejkowej zabawy ostatkowej, zorganizowanej dla naszych wychowanków. Całość niezwykle kolorowej i radosnej imprezy obsługiwał DJ Przemooo. Charyzma i doświadczenie DJ-a sprawiły że impreza była udana. Nasi podopieczni bawili się jak nigdy! Już dawno nie widziałam naszej młodzieży tak roztańczonej i rozśpiewanej. Na parkiecie królowała zarówno muzyka disco jak i pop czy też techno. Każdy gatunek odpowiadał świetnie bawiącym się uczniom naszej szkoły. 

Dzieci młodsze oprócz tańców uczestniczyły również w zabawach i konkursach z nagrodami przygotowanymi przez DJ Przemooo i jak co roku dla wszystkich uczniów rada rodziców przygotowała moc słodkości.

Tak udane zabawy taneczne nie były by możliwe, gdyby nie wsparcie ze strony Rady Rodziców, za które serdecznie dziękujemy. Ogromne słowa uznania dla DJ Przemooo za fantastyczne prowadzenie imprezy. No i rzecz jasna wielkie dzięki dla uczniów za kulturalną i radosną zabawę. 

A. Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.