List do Mikołaja!

Na początku miesiąca dzieci z grupy Biedroneczki omawiały tematy związane z pocztą. Przedszkolaki poznały zawód listonosza, proces wysyłania listów oraz paczek. Dzieci bardzo zaangażowały się w tematy, opowiadały o tym co potrzeba do napisania listu oraz omawiały w jaki sposób możemy go wysłać do adresata. Dowiedziały się czym się różni wysyłanie lisów od wysyłania paczek. Wszyscy chętnie brali udział w dyskusji. Biedroneczki też otrzymały list, była to ogromna niespodzianka, napisał do nas sam Święty Mikołaj.
Święty Mikołaj podziękował dzieciom za to, że były grzeczne, opowiedział gdzie mieszka i obiecał nam, że nas odwiedzi. Tak więc Biedroneczki czekają. Na koniec tygodnia dzieci w podziękowaniu za otrzymany list narysowały swoje listy do Mikołaja i udały się na wycieczkę w poszukiwaniu skrzynki pocztowej.

Wychowawczyni Agnieszka Adamajć

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.