Mali Przyrodnicy pomagają chorym dzieciom spełniać marzenia

Uczniowie klasy pierwszej po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych zorganizowanych na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior  w Szczecinku. Z zainteresowaniem oglądali prezentację multimedialną „Ptaki- nasi pierzaści przyjaciele”. Rozpoznawali gatunki ptaków oraz miejsca ich bytowania. Dowiedzieli się czym odżywiają się ptaki i poznali gatunki znajdujące się pod ochroną.  Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i dzielili się swoją wiedzą na temat otaczającego świata, zwierząt i ekologii. 

Mali przyrodnicy nie tylko aktywnie uczestniczyli w zajęciach w CEEiRJ, ale również włączyli się do akcji charytatywnej organizowanej na terenie Centrum na rzecz chorych dzieci przekazując na licytację ozdoby świąteczne. Cieszymy się, że z naszym udziałem udało się wesprzeć zbiórkę środków pieniężnych, które pomogą  Bartkowi i Zosi wyzdrowieć. Pierwszoklasiści wiedzą, że warto pomagać, wspierać i dzielić się życzliwością ze wszystkimi, którzy tej pomocy potrzebują.

Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.