Teatr muzyczny Forte zaprosił uczniów klasy II i III na niezwykły musical pt. ,,Lampa Alladyna”

Mikołajkowy dzień był dla nas pełen atrakcji. A jedną z nich było  niezwykłe przedstawienie, opowiadające historię Alladyna i Jego cudownej lampy. Potrzeć cudowną lampę i mieć wszystko na zawołanie, któż z nas choć raz o tym nie marzył? Opowieść pełna ciepła i magii wzbudziła u dzieci  dużą ciekawość. Magicznej atmosfery dodawały piękne kolorowe kostiumy, tajemnicza i niezwykle barwna  scenografia średniowiecznego Bagdadu, profesjonalna gra aktorska oraz piosenki wykonywane na żywo przez aktorów. Spektakl uatrakcyjniała również wizualizacja multimedialna oraz gra świateł. Uczniowie byli zachwyceni przedstawieniem, o czym świadczyło ich skupienie przez cały czas trwania spektaklu oraz gromkie brawa na zakończenie spektaklu.

Wychowawczynie klas II i III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.