Kolejne wspólne zajęcia uczniów klasy trzeciej i czwartej w ramach innowacji ,,Raz dwa trzy, tabliczkę mnożenia umiem ja, umiesz i Ty”

Nauka tabliczki mnożenia stała się dla uczniów klasy trzeciej i czwartej wielką przyjemnością. Z  ochotą po raz kolejny uczniowie  przystąpili do nauki poprzez gry i zabawy. Tym razem  rozwiązywali trimino. Emocji było wiele. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i chęcią wygrania, układali kostki w kształcie trójkątów równobocznych, tak, aby pasowały do siebie wszystkie trzy ściany każdego z trójkątów, wykorzystując do tego znajomość tabliczki mnożenia. Widać, że uczniowie coraz lepiej znają tabliczkę mnożenia, a niektórzy wręcz doskonale. Wierzymy i trzymamy kciuki, ze już niedługo żaden z uczniów  nie będzie miał   trudności z podaniem wyniku mnożenia czy dzielenia. Gratulujemy tak dużych postępów w opanowaniu tych umiejętności. Życzymy dalszej wytrwałości i przyjemności w opanowaniu tabliczki mnożenia.

Joanna Wajda, Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.