Konkurs plastyczny organizowany przez wolontariuszy rozstrzygnięty!

A oto wyniki konkursu plastycznego pt: „Pomagam innym”:

Grupa wiekowa- przedszkolaki

I miejsce- Maja Dana OP 6 latki

II miejse- Julka Łosek OP 6 latki

III miejsce – Alicja Chomontek OP 6 latki

Grupa wiekowa –klasa I-VIII

I miejsce- Zuzanna Kadłub kl. III

II miejsce – Natalia Peciak kl. III

III miejsce – Malwina Mincewicz kl. II

Prace wyróżnione : Julia Bakuła kl. I, Pola Sepioło kl. I, Andrzej Chomontek kl. I, Paulina Płóciennik kl. II, Laura Pikć kl. II, Julia Miłkowska kl. II, Julia Kłodzińska kl. II, Amelia Białek, kl. II, Ola Bencych   kl. II, Karolina Okraska kl. III, Tomasz Kosowski OP, Angelika Kurek OP, Antoni Lech OP, Oskar Białek OP, Miłosz Dylewski OP , Liliana Wirkus grupa 4 latki, Marcel Skonieczny grupa 5 latki i  najmłodszy uczestnik  Bartosz Kosowski grupa  3 latki.

Wszystkim gratulujemy !

Komisja w składzie : wolontariuszki Ola Myszak , Roksana Ewert i opiekun wolontariatu pani Aneta Robak.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.