Pierwszy Dzień Wolontariusza w naszej szkole

5 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się I Szkolny Dzień Wolontariusza. Data tego wydarzenia nie była przypadkowa, gdyż tego dnia, co roku  na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który ustanowiło Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Dzień ten stał się świetną okazją,  by powiedzieć nieco więcej na temat wolontariatu, pochwalić się zrealizowanymi projektami, akcjami charytatywnymi oraz zachęcić swoich młodszych kolegów, koleżanki  do podejmowania wspólnych przedsięwzięć w przyszłości. Wolontariusze mieli możliwość opowiedzenia o wolontariacie przeprowadzając warsztaty w przedszkolu w grupie 3 latków, 4-5 latków, 6 latków i w klasach I-III.

Drodzy Wolontariusze z okazji Waszego święta  życzymy Wam samych radości, wytrwałości i niesłabnącej wiary w to, że to, co robicie ma sens.

Koordynator akcji, opiekun wolontariatu Aneta Robak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.