Warsztaty świąteczne w grupie Biedroneczek

W czwartek 12 grudnia odbyły się pierwsze nasze warsztaty z rodzicami. Celem warsztatów było wspólne wykonanie kartonowych reniferów oraz bałwanków. Dzieci przywitały rodziców świątecznymi piosenkami i tańcami. Oczywiście nie zabrakło oklasków dla małych artystów. Po zakończonych występach dzieci poczęstowały rodziców słodką niespodzianką, którą dzień wcześniej sami przygotowali.

W miłej, świątecznej atmosferze rodzice i dzieci z zapałem wykonywali renifery i bałwanki, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstawały piękne pace. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego świetnie wszyscy się bawili. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

Wychowawczyni Agnieszka Adamajć

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.