Z myślą o innych – świąteczne życzenia dla samotnych i chorych

9 grudnia w klasie pierwszej odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne z udziałem rodziców, wolontariuszy, przedstawicieli SU oraz ich opiekunów. Celem warsztatów było wykonanie kartek świątecznych z życzeniami dla osób samotnych i chorych. Po zaprezentowaniu programu artystycznego przez klasę pierwszą uczestnicy warsztatów przystąpili do twórczej pracy. Każdy uczestnik wykonał kartkę z motywami świątecznymi. Prace wykonywane były różnymi technikami, niezwykle starannie i estetycznie. Do kartek świątecznych zostały wykorzystane elementy plastyczne przygotowane przez uczestników warsztatów. Wszyscy z zapałem tworzyli piękne kartki świąteczne, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie dziękujemy.

Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.