Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce…

My już znamy zakończenie 3 trylogii „Gwiezdnych Wojen” i to jako jedni z pierwszych.

Jak co roku o tej porze, pojechaliśmy na kolejną część uwielbianego przez naszą młodzież filmu z serii „Star Wars”. Frekwencja dopisała jak zwykle – było nas ponad pięćdziesięcioro. O godzinie 11:00 – na 3 godziny przed oficjalną premierą w Szczecinku, rozpoczęliśmy przygodę z 9 częścią „Gwiezdnych Wojen – Skywalker.Odrodzenie”. Film okazał się fantastyczny – świetne efekty specjalne, wartka oraz pełna zwrotów akcja i całkowicie zaskakujące zakończenie. Dwie godziny minęły niczym jedna minuta – aż żal było wychodzić z kina. Już nie możemy się doczekać kolejnych części – na pewno je zobaczymy.

M.W

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.