Przedświąteczne zajęcia uczniów klasy trzeciej i czwartej w ramach innowacji ,,Raz, dwa trzy –tabliczkę mnożenia umiem ja, umiesz i Ty”

Tym razem uczniowie klasy trzeciej i czwartej mieli za zadanie odkodować obrazek, oczywiście wykorzystując do tego  znajomość tabliczki mnożenia. Z wielką ochotą i zaangażowaniem  przystąpili do pracy. W szybkim tempie powstawały ilustracje świąteczne. Dzięki coraz lepszej znajomości tabliczki mnożenia na obrazkach szybko  pojawiały się bombki, dzwonki i choinki. Widać, ze coraz więcej uczniów zna tabliczkę mnożenia, a różnorodne gry i zabawy matematyczne mobilizują ich do opanowania jej w stopniu doskonałym. Zajęcia zakończyły się imponującym  meczem w walce o 1 miejsce w zakresie znajomości tabliczki mnożenia. Gratulujemy  i życzymy dalszej wytrwałości. 

Joanna Wajda, Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.