Urodziny w grupie Biedronki

Dnia 13.01 maluchy z grupy Biedronki świętowały urodziny swojej koleżanki Leny, która skończyła 3 latka, a już dzień później mogliśmy być w tym ważnym dniu z naszym kolegą Nikodemem, który kończył 4 latka. Nasze zabawy urodzinowe trwały 2 dni. Pierwszego jak i drugiego dnia zabawę rozpoczęliśmy od odśpiewania „Sto Lat”. Następnie jak przystało na odważne Biedronki, każdy kolega i koleżanka złożyli osobiście  życzenia jubilatom. Oczywiście w takie dni  nie może zabraknąć ulubionych zabaw dzieci z chustą animacyjną i kuleczkami oraz innych wspólnych zabaw, w których możemy wszyscy razem uczestniczyć. Lena i Nikodem przygotowali dla kolegów i koleżanek słodką niespodziankę. Jeszcze raz życzymy Wam Sto Lat i aby uśmiech zawsze Wam towarzyszył.

Wychowawczyni Agnieszka Adamajć

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.