Uczniowie klasy drugiej i trzeciej z wizytą w schronisku zwierząt

W naszej szkole wszyscy uczniowie  uwielbiają zwierzęta domowe.  Z opowieści na zajęciach wnioskujemy, że największą radość sprawiają im  psy i koty o których bardzo chętnie opowiadają. Martwią się również losem tych, które zostały porzucone lub jeszcze nigdy nie miały swojego właściciela i spędzają swój czas w większości zamknięte w schronisku dla zwierząt. W związku z tym aktywnie włączyły się w akcje przeprowadzoną w naszej szkole w ramach innowacji ekologicznej p. Jadwigi Sikora pt. „Zaprzyjaźniony z ekologią”. Zebrały potrzebne zwierzętom koce i suchą karmę, którą zawieźli osobiście do schroniska. Przez tak aktywny odzew uczniowie wykazali się humanitarną postawą wobec zwierząt.

Wychowawczynie : B Steffen, B. Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.