Herbatka z Babcią i Dziadkiem

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami postanowili uczcić ich święto występem artystycznym przygotowanym specjalnie dla nich. Dzień Babci i Dziadka to święto niezwykłe podczas, którego nie może zabraknąć uśmiechów, radości i łez szczęścia. Podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne.  Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były do piękne ramki wypełnione słowami opisującymi każdą Babcię i Dziadka. Po występach wszyscy zostali zaproszeni na wspólną herbatkę oraz pyszne słodkości. Cieszymy się, że mogliśmy ten dzień spędzić razem.

Dziękujemy Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom za pomoc w jej przygotowaniu.

Wychowawczynie oddziału przedszkolnego.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.