Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Dzieci tego dnia mogły stać się kim tylko chciały, na holu można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich pomysłowych przebrań. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.  Młodsi jak i starsi uczniowie świetnie się bawili, uczestnicząc wspólnie ze swoimi nauczycielami w tańcach oraz konkursach. Podczas zabawy karnawałowej odbyły się konkursy, w których mogły wziąć udział dzieci z oddziału przedszkolnego, jak i klasy I-IV. Konkursy sprawiły wiele radości, a dzieci chętnie brały w nich udział. Nasi uczniowie rywalizowali ze sobą w konkursie „Nakarmić Klauna”, podczas którego musieli się wykazać dużą sprawnością manualną, zręcznością jak i szybkością działania. Drugi konkurs pokazał jak bardzo pomysłowych mamy uczniów w naszej szkole.  Bardzo dobrze sobie poradzili podczas tańca na kartce papieru. Oczywiście pozostali uczestnicy zabawy nie zawiedli nas i wszyscy razem głośno dopingowali rywalizujących uczestników.

Zabawa umożliwiła dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego karnawału. Po zabawie dla młodszej grupy przyszedł czas na starszaków. Tym razem obyło się bez konkursów, ale mimo tego zabawa była udana. Całą zabawę rozkręcali chłopcy z VIII klasy Konrad i Michał.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Ogromne podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców, która wsparła w tym roku Spółdzielnię i Samorząd Uczniowski w zakupie lamp dyskotekowych, które posłużą nam podczas kolejnych zabawach.  

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.