Urodzinki Nadii. Biedronki obchodzą Dzień Kobiet

Kolejne urodzinki za nami. W piątek Nadia skończyła 3 latka, jak zwykle Biedronki ten dzień świętowały razem. Rozpoczęło się od tradycyjnego odśpiewania Sto Lat, później życzenia i super zabawa (to co lubimy najbardziej). Biedronki się rozkręcają i coraz to fajniejsze życzenia składają, co pokazuje że grupa fajnie się ze sobą zżyła. Po wspólnej zabawie Nadia poczęstowała koleżanki i kolegów urodzinowymi cukierkami, które zjedliśmy z apetytem. Nadia jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

W piątek, również obchodziliśmy z chłopcami Dzień Kobiet. Nasi mali mężczyźni obdarowali koleżanki oraz Panie ze szkoły kwiatkami, które wcześniej sami przygotowali. Chłopcy dumnie z koszem tulipanów szli przez szkołę, z pełnym zaangażowaniem odwiedzaliśmy kolejne Panie . Wszystkie dziewczynki zgodnie stwierdziły, że nasi chłopcy to prawdziwy skarb.

Wychowawczyni Agnieszka Adamajć

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.