Jak uczniowie klasy II, w zaciszu domowego ogniska, poznawali zasady zdrowego odżywiania oraz dbania o własne zdrowie

W minionym tygodniu pracy, uczniowie  klasy II, samodzielnie i bardzo chętnie pracowali w domu nad tematem zajęć „Co zrobić żeby nie chorować”  oraz  „Zdrowo i kolorowo”.  Dowiedzieli się, jak należy postępować, żeby nie chorować, jak dbać o zdrowie swoje i innych osób oraz jak ważna jest aktywność fizyczna. Już wiedzą co to są drobnoustroje oraz w jaki sposób się przed nimi  chronić. Poznali piramidę zdrowia oraz proste przepisy na zdrowe sałatki, kanapki i pasty. Korzystając z dużej ilości wolnego czasu podejmowali w kuchni  pierwsze próby zrobienia zdrowego i smacznego śniadania. Pierwszy tydzień samodzielnej pracy za nami a my już się na tylu rzeczach znamy!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.