Drodzy Rodzice!

Liczymy na Wasze wsparcie.

Jest to sprawdzian dla nas wszystkich. Wierzymy w to, że dopilnujecie Państwo aby ten trudny dla nas wszystkich czas przebiegał zgodnie z wytycznymi Rządu. Dlatego przypominam, że zajęcia w szkole zostały odwołane po to, aby dzieci odizolować od innych. Zatem dzieci nie powinny wychodzić z domu, wiemy że nie będzie to proste zadanie. W ostateczności Minister Zdrowia dopuszcza spacery, ale w miejscach odosobnionych, nie wolno spotykać się w grupach. Nie jest to czas na wyjścia do galerii, ani na wyjazdy. To czas naszego obywatelskiego egzaminu. Jest to również czas na pracę indywidualną dzieci. Prosimy Państwa o wsparcie i o dopilnowanie aby dzieci realizowały to, co przygotowali dla nich nauczyciele (materiały dostępne od poniedziałku 16.03 na stronie internetowej szkoły zsturowo.pl ). Zapewne będzie to z korzyścią dla Waszych dzieci, a przecież wszystkim nam o to chodzi.

Życzymy zdrowia dla całej rodzinki. Nie martwmy się, tylko dostosowujmy do zaleceń, a wszystko będzie dobrze.

 

Ilona Kaźmierska

Dyrektor Szkoły

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.