Kochane Dzieci!

Otrzymaliście 2 dni dodatkowego odpoczynku od zajęć szkolnych. My w tym czasie przygotowywaliśmy dla Was materiały do pracy z poszczególnych przedmiotów  (dostępne od poniedziałku 16.03 na stronie szkoły zsturowo.pl ) w zakładce „Zadania dla uczniów na czas pobytu w domu” znajdziecie materiały, które pomogą Wam powtórzyć i utrwalić przerabiany materiał. Będą też nowe tematy do samodzielnego opracowania. Przygotowane materiały będą w formacie PDF. Rozwiązania wpisujcie do zeszytów przedmiotowych. Wasza kreatywność, obowiązkowość i praca, po powrocie do szkoły będzie przez nauczycieli sprawdzana i wynagradzana oceną.

A zatem do pracy… Można podreperować sobie oceny. Pokażcie jacy jesteście mądrzy. My w Was wierzymy. Macie okazję do powtórki przerobionego materiału i wykazania się kreatywnością, pomysłowością i praktycznymi umiejętnościami poszukiwania wiedzy w Internecie. Wierzymy też w Waszą obywatelską postawę, odpowiedzialność i patriotyzm przejawiający się dostosowaniem do zaleceń, a więc nie wychodzeniem na dwór, nie spotykania się w grupie, dbaniem o higienę. Tęsknimy za Wami i życzymy Wam dużo zdrówka.

I pamiętajcie, działajcie według zasady: MOGĘ, POTRAFIĘ, ZROBIĘ i koniec tematu.

Dyrektor i Nauczyciele Szkoły

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.