Kulinarne przysmaki – co lubią pierwszaki?

Promując zdrowy styl życia uczniowie klasy pierwszej wraz z rodzicami wykazali się dużą kreatywnością wykonując różnorodne sałatki warzywne i owocowe. Wykonanie zdrowych dań w domowej atmosferze przyniosło  wiele radości i satysfakcji. Okazało się, że rodzinne gotowanie to wspaniały sposób na wspólne  spędzenie czasu. Poprzez kulinarną zabawę dzieci zdobyły nowe doświadczenia, odkryły  ciekawe smaki i miały możliwość  w sposób twórczy przygotować zdrowe sałatki. Dzieci uświadomiły sobie, jak istotną rolę odgrywają witaminy dla zdrowia oraz jak ważne jest codzienne spożywanie warzyw i owoców.  Zdobyte umiejętności będą mogły wykorzystać w życiu codziennym.

Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.