Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice! – 8.04.2020

Chcielibyśmy, aby każdy uczeń naszej szkoły, w tym trudnym czasie, miał możliwość uczestniczenia we wszystkich zajęciach, jakie realizował podczas pobytu w szkole do tej pory.

Kochane Dzieci, już naprawdę pięknie pracujecie poprzez librusa. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

Dziękujemy Rodzicom, że choć nie było łatwo i wymagało od Państwa dużego zaangażowania, dziś wszyscy mamy ze sobą kontakt i przekazywanie informacji odbywa się w sposób płynny. IDZIEMY DO PRZODU.

Ze względu na Wasze możliwości sprzętowe i czasowe, niektóre z zajęć umieściliśmy na stronie internetowej szkoły. Tam w dowolnym przez siebie czasie możecie realizować:

  • zajęcia świetlicy szkolnej, gdzie znajdziecie ciekawe propozycje, często do samodzielnego wykonania, umilające Wam czas a jednocześnie uczące i rozwijające
  • zajęcia kreatywne, gdzie znajdziecie dla siebie wiele ciekawych pomysłów
  • zajęcia wyrównawcze z matematyki i języka polskiego, które pomogą Wam doskonalić i ćwiczyć to, nad czym musicie jeszcze popracować
  • zajęcia korekcyjno- kompensacyjne, które regularnie, codziennie ćwicząc, usprawnią i skorygują to, co powoduje Wasze problemy w nauce.
  • lekcje biblioteczne, niezależnie dla której klasy są przygotowane, zabiorą Was w świat bezpieczny i przyjazny- świat książki, zajrzyjcie co tam znajdziecie
  • zajęcia logopedyczne dla najmłodszych (choć macie indywidualną pracę z logopedą, to w tej zakładce znajduje się dużo wskazówek i ćwiczeń, w zależności od potrzeby dziecka)
  • Pamiętajcie, że zawsze możecie zadzwonić do naszego pedagoga szkolnego. Jeżeli czujecie potrzebę rozmowy, narasta w Was frustracja, zniechęcenie – to przecież trudna sytuacja dla nas wszystkich – nie wahajcie się tylko dzwońcie. W zakładce „Rady pedagoga dla uczniów i dla rodziców” znajdziecie numer telefonu, ale też dużo ciekawych rad, filmików jak przetrwać ten trudny czas
  • w zakładce „Dyżury nauczycieli”, macie kontakt do wszystkich nauczycieli. Jeżeli potrzebujecie rozmowy, porady, nie tylko związanej z pracą szkolną, skontaktujcie się z wychowawca, ulubionym nauczycielem, na pewno Was wesprze, porozmawia, poradzi.

Większość tych zakładek będzie uzupełniana o nowe treści, dlatego namawiamy, w dowolnym dla siebie czasie, abyście również z nich korzystali.

Szykujemy się do spotkań z Wami online. Jeżeli po świętach sytuacja pozostanie taka jak dotychczas, będziemy na niektórych zajęciach pracować online. Nie martwcie się, nauczymy Was wszystkiego. Dla nas wszystkich to czas wielkiej internetowej nauki.

Nie musimy pisać, jak bardzo za Wami tęsknimy. Życzymy zdrówka i siły dla Was i Rodziców. A ponieważ zbliża się czas świąteczny- wszystkim należy się solidny odpoczynek, życzymy więc wiosennego nastroju, który sprzyja odpoczynkowi i relaksowi.

Gorąco pozdrawiamy życząc czerpania jak najwięcej z wiosny przejawiającej się w pękających na drzewach pąkach, pachnącej ziemi i słońcu, które nie tylko świeci ale i grzeje.

Dyrektor i nauczyciele szkoły

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.