Klasowy konkurs techniczny – Świat rzeczy z recyklingu

Uczniowie klasy II  bardzo pracowicie spędzają czas nauki  i zawsze chętnie korzystają z  konkursów klasowych.  W minionym tygodniu wykonali ciekawe prace techniczne w ramach konkursu „Świat rzeczy z recyklingu”. Przywrócili życie pudełkom, kartonom, butelkom, korkom i wielu innym przedmiotom. Nadali im wyjątkowy wygląd, charakter i rolę! Od dzisiaj wielu uczniów klasy  ma swojego indywidualnego doradcę w formie robota, wielu stworzyło sobie dodatkową zabawkę a niektórzy pomyśleli praktycznie  i stworzyli wazony, pojemniki na kredki itp. rzeczy. Prace zachwycają!

I miejsce – Piotr Mnich 
II miejsce – Kamil Kosowski , Bartosz Kotowicz
III miejsce – Natalia Peciak,  Paulina Płóciennik
Wyróżnienia:  Aleksandra Bencych, Tobiasz Czense, Patryk Kowalski, Alan Sutowicz. 
Na wszystkich czekają nagrody!!!!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.