Najlepsze z najlepszych

26 czerwca 2020 roku nastał długo wyczekiwany dzień zakończenia roku szkolnego. Znowu spotkaliśmy się w szkole, nie online. Zakończenie też było inne niż zwykle, bez wspólnego spotkania z wszystkimi uczniami i nauczycielami, ale tylko w salach lekcyjnych, tylko z wychowawcą, pamiętając o środkach ostrożności. Mimo to nie zapomnieliśmy o uczniach z najwyższą średnią w szkole, o uczniach na których zawsze można liczyć, o uczniach których postawa jest godna naśladowania, o uczniach którzy zawsze chętnie i godnie reprezentują naszą szkołę w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, o uczniach dla których ważni są inni, o najlepszych z najlepszych. Takimi uczennicami są Lena Jabłońska -średnia 5.83, Maja Pawlak średnia-5.83 i Roksana Zięba-5.83 z klasy szóstej. Uczennice te za swoja postawę otrzymały od Wójta Gminy Szczecinek gratulacje i nagrody książkowe.

 

 Joanna Wajda

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.