Najlepszy Uczeń edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Turowie w roku szkolnym 2019/2020

Najlepszym uczniem w edukacji wczesnoszkolnej został uczeń klasy trzeciej Oliwer Szewczyk. Oliwera cechuje ogromna chęć i motywacja do nauki. Wykazuje  wszechstronne uzdolnienia. Na lekcjach zawsze bardzo aktywny, samodzielny i uparcie dążący do celu. Doskonale radzi sobie z wszelkimi zadaniami zarówno w przedmiotach ścisłych , humanistycznych , przyrodniczych, plastycznych jak i  muzyczno-ruchowych. Wykazuje bardzo dużą sprawność fizyczną. Jest bardzo ciekawy nowych rzeczy, wyzwań.  Jest zdyscyplinowany, ambitny i kreatywny. Brał udział w wielu konkursach szkolnych. Zdobył 7 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ,,Leon”.  Jego zachowanie względem innych z pewnością jest wzorem do naśladowania. Za swoją ciężką pracę i celujące wyniki w nauce Oliwer Szewczyk otrzymał nagrodę Wójta Gminy Szczecinek.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.