Uczniowie klasy trzeciej uroczyście zakończyli pierwszy etap szkolnej edukacji

      Tak szybko minęły trzy lata, kiedy uczniowie trzeciej klasy  po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły, aby rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Zapewne było to dla nich ogromne przeżycie. Wówczas czuli się niepewni i zagubieni. Jednak bardzo szybko pokonaliśmy wspólnie wszelkie trudności. Przeżyliśmy razem wiele wspaniałych chwil. Dziś uczniowie klasy trzeciej zakończyli pewien etap w swoim szkolnym życiu- pierwszy etap ,,edukacji wczesnoszkolnej”. Od września rozpoczną drugi-nowy  etap. Rozpoczną naukę w klasie czwartej. Uroczyste zakończenie klasy trzeciej było dla nas wszystkich ogromnym przeżyciem. Przejęci uczniowie, pięknymi słowami podziękowali Pani Dyrektor. Nauczycielom, Wychowawcy oraz Rodzicom. Wyrazili ogromną wdzięczność za trud, naukę i wsparcie. Uśmiech na twarzach uczniów wywołała pamiątka ukończenia trzeciej klasy, upominek w postaci książki i najważniejszy dokument ukończenia klasy trzeciej, świadectwo. Natomiast Ci uczniowie, którzy wyróżnili się szczególną pracowitością, ogromną motywacją do nauki, osiągając bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymali nagrody.

      Gratuluję swoim uczniom ogromnej wytrwałości, sumienności i pracowitości. Dziękuję za trzy wspólnie spędzone lata, za to, ze miałam szczęście mieć Was w swojej klasie. W następnych latach nauki życzę Wam wielu sukcesów i samych radosnych chwil. Dziękuję również Rodzicom za wspaniałą współpracę.

Wychowawczyni: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.