Szanowni Państwo, Kochane Dzieci!

Wielkimi krokami zbliża się kolejny rok szkolny. Wiemy, że ten rok będzie inny od wszystkich poprzednich, jakie wspólnie spędziliśmy. Będzie on wymagał dużo pracy i zaangażowania każdego z Nas, ale już nie raz udowodniliśmy, że razem możemy dużo zdziałać i że w jedności siła. Damy radę!

Pewnie martwią się Państwo brakiem informacji jak będzie wyglądał rok szkolny, ale bardzo prosimy Was o jeszcze chwilę cierpliwości. Staramy się go tak zorganizować, aby każdy z Nas czuł się bezpiecznie, a wy Rodzice ze spokojem mogli powierzyć nam swoje dzieci.

Konkretne informacje dotyczące organizacji dowozów, planu zajęć i innych ważnych dla Was informacji przekażemy w kolejnym tygodniu, poprzez stronę internetową i Facebooka.

Korzystajcie jeszcze z pogody i odpoczywajcie. Widzimy się 1 września.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.