Szanowni Państwo, Kochane Dzieci!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 roku o godzinie 8.00.

W związku ze stanem epidemiologicznym w naszym kraju prosimy aby uczniowie wchodzili do szkoły i autobusów sami.

Aby ułatwić nam ten dzień prosimy aby 1 września do szkoły nie przychodziły dzieci z grup 3 latków, 4-5 latków i 6 latków. Z Wami spotkamy się 2 września od godz. 8.00 już na tradycyjnych zajęciach.

Pozostałych uczniów prosimy o przyjście do szkoły (1 września 2020r.) na godzinę 8.00. Zgodnie z „Procedurą zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem epidemii w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Turowie” (procedura zostanie zamieszczona na stornie internetowej, facebook-u i przesłana do wszystkich rodziców przez Librusa przed rozpoczęciem roku szkolnego – zostaniecie Państwo o tym fakcie poinformowani sms-em przez wychowawców klas.) w szkole w przestrzeni wspólnej (hole, szatnie, stołówka szkolna, autobus szkolny, itp.) obowiązywać będą maseczki, dlatego prosimy Was kochani uczniowie abyście już od wtorku mieli je ze sobą. Pamiętajcie, że przy wejściu do szkoły oraz do klas obowiązkowa jest dezynfekcja rąk.

Czekamy na Was. Do zobaczenia

Poniżej przedstawiamy harmonogram dowozów na nowy rok szkolny 2020/2021:

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.