Inaczej niż zwykle – rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Kiedy 1 września zebraliśmy się na boisku szkolnym, każdemu z nas: uczniom, nauczycielom i rodzicom serce biło bardzo mocno. Dlaczego? Ponieważ wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi, że znowu możemy się razem spotykać i kroczyć drogą piękną i ciekawą, jaką jest edukacja.

Być może zasady przebywania w szkole się zmieniły, to przecież każdy rozumie. Najważniejsze, że wróciliśmy do tradycyjnego sposobu nauczania, na który nie raz każdy z nas narzekał, a który po doświadczeniach z ubiegłego roku szkolnego, wydaje się nam najbardziej atrakcyjny.

Miło jest każdego ranka witać się w szkole, miło dyskutować o wątpliwościach dnia codziennego i bezpośrednio je rozwiązywać. Miło jest wspólnie zagłębiać się w ciekawy świat nauki, jakże nieodgadniony, inspirujący i otwierający kolejne drzwi wiedzy i doświadczenia.

Niech ten rok szkolny, choć inny niż zwykle, będzie obfitował w same radosne chwile, wiarę w siebie i chęci do zdobywania wiedzy. Niech przyniesie obfitości w postaci czerwono-białych pasków na świadectwie i satysfakcji w pokonywaniu własnych słabości i trudności. Niech minie szybko ale pracowicie. No i przede wszystkim zdrowo.

                                                                                                          Ilona Kaźmierska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.