Dzień Przedszkolaka na sportowo

W naszym przedszkolu, jak co roku obchodziliśmy „Dzień Przedszkolaka”. W tym roku postanowiliśmy ten dzień  uczcić na sportowo. Na naszych wspaniałych przedszkolaków czekał tor przeszkód i przygód, który musieli wszyscy pokonać, aby pokazać, że  przedszkolak to super zuch! W świat zabawy wprowadziły nas pacynki- Jaś i Ala, które towarzyszyły nam podczas zawodów. 

Wszystkie przedszkolaki pokonały tor bez żadnych przeszkód oraz z uśmiechem na buzi. I jak się okazało, mają w sobie wielkiego ducha sportowego. Na trasie toru każdy mógł liczyć na gorące wsparcie kolegów i koleżanek. Tego dnia dobra zabawa była na I miejscu. Na zakończenie dnia, każdy przedszkolak przygotował, według własnego pomysłu dla siebie medal.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.