Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie III

Międzynarodowy Dzień Kropki to coraz bardziej popularne święto wspólnej zabawy, kreatywności i odkrywania talentów plastycznych. Obchodzimy je 15 września. Klasa III bardzo chętnie wzięła udział w jego obchodach. Dzień rozpoczęła od obejrzenia filmu na temat kropki, który zainspirował wielu uczniów do wykonania prac plastycznych z udziałem kropki – mniejszej, większej lub nawet bardzo malutkiej. Dodatkowym akcentem tego dnia było przyozdobienie klasy w plakaty , na których znalazły się kolorowe kropki o różnych wielkościach i kolorach. Kropeczek nie mogło zabraknąć na terenie wokół szkoły. Korzystając z pięknej pogody uczniowie klasy bardzo chętnie ozdobili teren przy boisku Orlik. Dzień ten przepełniony był miłą zabawą. Oby więcej takich ciekawych  dni w roku szkolnym!

Klasa III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.