Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w klasie III

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, 29 września, był  wyjątkowo uczczony wśród uczniów klasy III. Po wysłuchaniu ciekawego opowiadania czytanego przez nauczyciela mogli przejść do dyskusji dlaczego czytanie jest tak ważne dla wszystkich dzieci, co zrobić żeby coraz więcej czytać. Uczniowie zastanawiali się,  jak wygospodarować czas , żeby codziennie przeczytać interesujący tekst lub fragment ciekawej książki. Pojawiły się kreatywne pomysły pisania własnych książek, czytania młodszemu rodzeństwu lub nagrywania czytanego tekstu. W dniu tym w klasie III został przeprowadzony konkurs głośnego czytania wierszy.

Oto laureaci konkursu:
I miejsce – Paulina Płóciennik
II miejsce – Laura Pikć
III miejsce – Natalia Peciak
Wyróżnienia: Bartosz Kotowicz oraz Julia Miłkowska

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do czytania!

 

Wychowawca Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.