Samoloty lecą wysoko, wysoko…. – realizacja programu adaptacyjnego pt. ,,Przedszkolak to ja –pomagamy dzieciom przekroczyć próg przedszkola”

Małe Smerfy już od pierwszych dni w przedszkolu pokazały, ze oprócz chęci do zabawy mają również ogromny zapał do nauki. Tym razem poprzez sztukę origami ćwiczyły swoją sprawność manualną. Składały, wycinały i powstały kolorowe samoloty, które każdy maluszek przyozdobił według własnego pomysłu. Piękna pogoda umożliwiła nam zabawę z naszymi samolotami. Smerfy miały ogromną radość puszczając swoje samoloty, które leciały wysoko i daleko….. Przedszkolakom bardzo podobała się zabawa. Były bardzo dumne z siebie, ze same potrafiły zrobić składankę- samolot. Oczywiście, nie zabrakło konkursu, który samolot poleci najdalej. Jestem bardzo dumna ze swoich przedszkolaków i  przekonana, ze przed nami jeszcze wiele wspaniałych chwil spędzonych w naszym przedszkolu, prowadzących w świat nauki i zabawy.

Wychowawczyni: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.