W naszym przedszkolu bardzo fajnie jest – realizacja programu adaptacyjnego pt. ,,Przedszkolak to ja – pomagamy dzieciom przekroczyć próg przedszkola” w grupie Smerfy

Lęk przed nieznanym, strach, obawa, minęły od razu  po przekroczeniu progu przedszkolnego. Już od pierwszego dnia w naszym przedszkolu  maluszki poczuły się wspaniale. Świetnie się bawią, chętnie biorą udział w różnych zabawach, uczą się reagować na sygnały. Poznają się nawzajem. Poznają nasze przedszkole.  Nasze małe przedszkolaki bardzo lubią śpiewać, uczyć się piosenek, przy, których poruszają się prawie jak zawodowi tancerze. a wspólna gra w piłkę wywołuje na twarzach maluszków  uśmiech ,, od ucha do ucha”. Już od pierwszych dni można zauważyć, że nasze Smerfy w przedszkolu czują się wspaniale i bardzo dobrze przechodzą okres adaptacji.

Wychowawczyni: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.