Spotkanie z wiolonczelą – Światowy Dzień Muzyki w klasie drugiej

8 października uczniowie klasy II  obchodzili  Międzynarodowy Dzień Muzyki. W tym wyjątkowym dniu było muzycznie, tanecznie a przede wszystkim wesoło. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali utworów granych na wiolonczeli  przez  Polę Sepioło. Zapoznali się z budową wiolonczeli. Poznali również inne instrumenty muzyczne, wielkich kompozytorów oraz różne rodzaje muzyki. Uczeń Gabriel Burdziak przepięknie zaśpiewał wybrany przez siebie utwór. Uczennica Julia Włoch zaprezentowała układ taneczny i zachęciła wszystkich do kreatywnej zabawy muzyczno – ruchowej. Wszyscy świetnie bawili się  przy dźwiękach muzyki.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.