Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2020 – klasa III

W roku 2020 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia przypadł 2 października. Był on ciekawym pomysłem powtórzenia tabliczki mnożenia przez uczniów klasy III.  Tego dnia królowała w klasie tabliczka mnożenia.  Powtórzenie jej było inspiracja do wykonania ciekawych prac plastycznych z najtrudniejszymi przykładami do zapamiętania. Krótki sprawdzian wypadł dla wielu bardzo pomyślnie i stał się inspiracją do uczestnictwa w klasowym konkursie z tabliczki mnożenia. Laureatami konkursu zostali uczniowie : I miejsce – Natalia Peciak  oraz Piotr Mnich, II miejsce: Patryk Kowalski, Damian  Jońca, Paulina Płóciennik oraz Tobiasz Czense. Przeprowadzona  akcja pedagogiczna pozwoliła uczniom klasy III powtórzyć tabliczkę mnożenia  oraz uzmysłowiła jak ulotna bywa nasza pamięć i należy się jeszcze trochę przyłożyć do powtórek.

Wychowawca Brygida Steffen

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.