Przyszła Jesień do przedszkola

Do naszego przedszkola zawitała jesień. Dzieci wraz ze swoimi Paniami rozmawiają o darach jesieni. W salach pojawiły się jesienne kąciki przyrodnicze, w których są kasztany, żołędzie, owoce, warzywa i liście. W przyozdobieniu sali pomagali rodzice, którzy bardzo zaangażowali się w jesienne zbiory. Każda grupa przedszkolna witała Jesień w wyjątkowy sposób. Nasze małe Smerfy tworzyły piękne kolorowe prace plastyczne, grupa Biedronek wybrała się na spacer w poszukiwaniu darów jesieni. Natomiast Krasnoludki zebrały piękne liście, które posłużyły im do wykonania wyjątkowych prac plastycznych.
Aby przyjrzeć się jesieni z bliska dzieci wychodzą z Paniami na spacery i obserwują przyrodę i to, co zmienia się w krajobrazie. Nasze przedszkolaki bardzo polubiły jesień i jej skarby, ale również z niecierpliwością czekają na kolejną porę roku.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.