Turniej szkół gminnych w unihokeju dziewcząt

Piątek 09.10. to dzień, w którym rywalizację sportową w unihokeju podjęły dziewczynki z trzech gminnych szkół: Żółtnicy, Wierzchowa i Turowa. W takiej też kolejności skończył się ten turniej. Emocje spowodowały, że w pierwszym meczu pomiędzy Żółtnicą a naszą szkołą bardzo długo nie padła żadna bramka. Dopiero w drugiej połowie (mecze odbywały się systemem 2 połów po 10 minut każda) dziewczynki zaczęły trafiać. Pierwszy mecz jest zawsze najtrudniejszy, a nasze zawodniczki pierwszy mecz grały, jak się potem okazało, ze zwycięzcą tego turnieju, uczennicami z Żółtnicy. Choć przegrały ten mecz 3:0, to mogły być z siebie dumne bo grały z wielkim zaangażowaniem, nie szczędząc sił i próbując przechwycić każdą piłkę. Gratulujemy wszystkim drużynom, a naszemu zespołowi dziękujemy za ambitną walkę.

I.K.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.