Unihokej chłopców rozpoczął rywalizację szkół gminnych w zawodach sportowych

Z bijącym sercem i jednocześnie ekscytacją 8 października chłopcy z naszej szkoły turniejem w unihokeja rozpoczęli gminną rywalizację sportową. Nie łatwo było wrócić na parkiety hali sportowej po tak długiej przerwie. W zawodach brały udział cztery drużyny. Każda z nich chciała oczywiście wygrać. Niestety zwycięzca jest tylko jeden. Nie można nikomu zarzucić waleczności, starań, pracy zespołowej i przede wszystkim tego, co w sporcie jest bardzo istotne trzymanie się zasad fair play. Toteż w duchu tych zasad, w miłej sportowej atmosferze i w wyniku rywalizacji sportowej nasi chłopcy uplasowali się na trzecim miejscu, wygrała drużyna z Żółtnicy, drugie miejsce na podium zdobyli zawodnicy z Gwdy Wielkiej, a czwarte z Wierzchowa. Dziękujemy naszej drużynie za godne reprezentowanie naszej szkoły, a zespołowi z Żółtnicy gratulujemy zwycięstwa.

I.K.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.