Kasztankowe zabawy w grupie Smerfów

Po powitaniu jesieni, przyszła pora na zapoznawanie się z pięknymi darami tej pory roku. Smerfy poznały niektóre z nich. Wiedzą już jak wyglądają żołędzie, jarzębina. Teraz miały okazję poznać  kasztany. W naszej sali pojawiło się mnóstwo kasztanów, z których maluszki układały różne wzorki. Powstawały pieski, domki, ślimaki, słoneczka. Małe Smerfy miały ogromną radość z zabawy z kasztankami. Podziwiały ułożone przez siebie kasztankowe wzory. Po układaniu nadszedł czas na stworzenie kasztankowych zwierzątek. Każdy maluszek przy pomocy plasteliny tworzył swoje ulubione zwierzątko. Pojawiły się biedronki, żółwie, misie, pieski, a nawet pająki. Na twarzach maluszków widać było ogromną radość z własnej twórczości. Gratuluję pomysłowości przedszkolaczków i chęci do pracy.

Wychowawczyni: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.